آریا تجارت ثنا

درباره ما

شرکت بازرگانی آریاتجارت ثنا یکی از شرکتهای با سابقه درامورخرید- حمل و واردات کالا میباشد. این شرکت درسال 1389 تاسیس و عمده فعالیت آن درزمینه بازرگانی درسطوح داخلی و بین المللی بوده است. امروزه این شرکت موفقیت خود در بخش بازرگانی خارجی را مرهون سازماندهی مناسب و نیروی انسانی متخصص و با تجربه خود میداند.

شرکت بازرگانی آریا تجارت ثنا از شرکتهای وابسته به گروه بازرگانی امیراحمدی و عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران میباشد.

متخصصان مجرب این شرکت دراجرای هرچه بهتر واردات و خریدکالا، کلیه مراحل لازم این امر را به نحو احسن انجام میدهند که رئوس خدمات به شرح ذیل میباشد:

1-خرید کالا:

شرکت آریا تجارت ثنا با ایجاد ارتباط با شرکتهای همکار در چین- امارات- ترکیه- آلمان امکان خرید کالا را به واسطه آنها و ارسال به ایران با حضور نمایندگان شرکت میسرساخته به نحوی که شرکتهای مستقر درمبادی یاد شده بعنوان خریدار و در صورت لازم امکان گشایش اعتبار و فروش به آنان را فراهم می آورد.

2-امور بانکی:

با توجه به حسن سابقه در اغلب بانکهای کشور، شرکت آریا تجارت ثنا امکان گشایش اعتبار و صدور حوالجات ارزی را با نوع ارز مبادله ای و متقاضی به کشورهای عمده شریک ایران از جمله (چین- کره جنوبی- ژاپن- امارات-ترکیه- آلمان- ایتالیا) را دارد.

3-حمل و نقل:

با توجه به بیش از 14 سال سابقه کاری، شرکت آریا تجارت ثنا دارای IP طلایی در اغلب کشتیرانیهای با اصالت و مطرح فعال در ایران میباشد، به نحوی که نرخ کرایه های کانتینر و کامیون به شکل معنا داری با نرخ روز بازار فاصله دارد که این معنا همان سابقه کار و حجم فعالیت سالانه شرکت میباشد.

ترخیص کالا:

نحوه کار شرکت درتمام گمرکات کشور از طریق کارگزاری گمرک میباشد. بدین معنا که اظهار کالا در گمرکات توسط کارگزاران رسمی گمرک که دارای کارت حق العملکاری بوده و مورد تایید گمرک هستند انجام میپذیرد. باید توجه داشت که اظهار کالا توسط کارگزاری رسمی گمرک با اظهار کالا توسط نماینده تفاوت اساسی دارد. نمایندگان یا اشخاصی که به نمایندگی صاحب کالا و بعنوان کارمند صاحب کالا در گمرک میباشند،اغلب اطلاعات و دانش گمرکی وسیعی ندارند و همین عدم اطلاع موجب پیش آمد اتفاقات ناگواری میشود، درصورتیکه کارگزار رسمی گمرک با توجه به گذراندن دوره های آموزشی که توسط خود گمرک انجام میشود و شرکت در آزمون حق العملکاری و دریافت پروانه حق العملکاری ، درواقع کارشناس تایید شده گمرک است که نسبت به امور اطلاع کافی داشته و در صورت غفلت در گمرک، گمرک او را مسئول میداند و این امر یک حاشیه امنیت وسیعی را جهت صاحب کالا ایجاد میکند.

استاندارد کالاهای وارداتی:

با توجه به این که امور جاری در شرکت تخصصی انجام میشود، از همان ابتدای پروژه، شرکت مشخص مینماید که کالا مشمول استاندارد است یا خیر، و درصورت مشمول بودن، شرکت با تعاملی که با شرکتهای بازرسی کننده دارد، میتواند نسبت به اخذ گواهی IC VOC COI درکمترین زمان و بهترین هزینه و پایین ترین سطح تراکنش کاری اقدام نماید.

وکالت درامور دعاوی گمرکی:

با عنایت به اینکه نیروهای انسانی شرکت از افراد بازنشسته گمرکی استفاده شده است، این امکان وجود دارد که کلیه دعاوی گمرکی را در هر مرحله ای که باشد قبول و با استفاده از نیروهای بازنشسته گمرکی که اغلب ارتباط قوی و تماما دارای دانش و تخصص گمرکی هستن از حقوق حقه صاحبین کالا دفاع نماید.

در پایان یادآور میشود که: دانستن حق مشتری است و این شرکت خود را متعهد میداند که با توجه به قوانین جاری کشور و رعایت کلیه موازین قانونی، کالای شما را در سریعترین زمان و با نازلترین قیمت حمل و تحویل نماید.

به امید موفقیت روز افزون